Enfold v1.3.1 - en to tr translation catalogue (1061 entries)

en: %1$s at %2$s
tr: %1$s de %2$s

en: %1$s installed and activated successfully.
tr: %1$s yüklendi ve başarılı bir şekilde aktif edildi.

en: %1$s installed successfully.
tr: %1$s başarılı bir şekilde yüklendi.

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
tr: %s &#8220;%s&#8221; zaten mevcut.

en: %s (Pending)
tr: %s (Bekliyor)

en: &laquo; Older Comments
tr: &laquo; Daha Eski Yorumlar

en: (Edit)
tr: (Düzenle)

en: (Mega Menu)
tr: (Mega Menü)

en: (Show Styling Page)
tr: (Stillendirme Sayfasını Göster)

en: (Unnamed Slider)
tr: (İsimsiz Slider)

en: (remove)
tr: (kaldır)

en: - Select -
tr: - Seç -

en: 1 Columns
tr: 1 Kolon

en: 2 Columns
tr: 2 Kolon

en: 2D transitions
tr: 2D geçişler

en: 3 Columns
tr: 3 Kolon

en: 3D transitions
tr: 3D geçişler

en: 4 Columns
tr: 4 Kolon

en: 404 - Page not Found
tr: 404 - Sayfa Bulunamadı

en: 404 Not Found
tr: 4040 Bulunmadı

en: 5 Columns
tr: 5 Kolon

en: 6 Columns
tr: 6 Kolon

en: 7 Columns
tr: 7 Kolon

en: 8 Columns
tr: 8 Kolon

en: A list of all supported Video Services can be found on
tr: Desteklenen tüm Video Servislerinin listesi burada bulunabilir

en: A new update for your theme
tr: Temanız için yeni güncelleştirme

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
tr: Bu dışalımcının yeni bir versiyonu mevcut. Lütfen uyumluluğu garantilemek için versiyonu %s a güncelleyiniz.

en: About
tr: Hakkında

en: Accordion
tr: Akordiyon

en: Activate
tr: Aktif et

en: Activate installed plugin | Activate installed plugins
tr[0]: Yüklenen eklentiyi aktif et
tr[1]: Yüklenen eklentileri aktif et

en: Add
tr: Ekle

en: Add Coupon
tr: Kupon Ekle

en: Add Images
tr: Görsel Ekle

en: Add New
tr: Yeni Ekle

en: Add New Coupon
tr: Yeni Kupon Ekle

en: Add New Order
tr: Yeni Sipariş Ekle

en: Add New Order status
tr: Yeni Sipariş durumu ekle

en: Add New Portfolio Entry
tr: Yeni Portföy Girdisi Ekle

en: Add New Product
tr: Yeni Ürün Ekle

en: Add New Product Category
tr: Yeni Ürün Kategorisi Ekle

en: Add New Product Tag
tr: Yeni Ürün Etiketi Ekle

en: Add New Variation
tr: Yeni Varyasyon Ekle

en: Add Order
tr: Sipariş Ekle

en: Add Preview Images
tr: Önizleme Görseli Ekle

en: Add Preview Text
tr: Önizleme Metni Ekle

en: Add Product
tr: Ürün Ekle

en: Add Table Column
tr: Tablo Kolonu Ekle

en: Add Table Row
tr: Tablo Satırı Ekle

en: Add Variation
tr: Varyasyon Ekle

en: Add Widget Area
tr: Widget Alanı Ekle

en: Add a google map to your blog or site
tr: Blog'unuza yada sitenize Google Map ekleyin

en: Add a short caption to the table so visitors know what the data is about
tr: Tabloya kısa bir manşet ekleyin ki ziyaretçileriniz verinin ne ile ilgili olduğunu bilsin

en: Add an IconBox title here
tr: Buradan İkon Kutusu başlığı ekleyiniz

en: Add custom css class
tr: Özel CSS sınıfı ekle

en: Add multiple Images
tr: Birden fazla Görsel ekle

en: Add new
tr: Yeni ekle

en: Add new layer
tr: Yeni katman ekle

en: Add new slide
tr: Yeni slayt ekle

en: Add some content for this IconBox
tr: Bu İkon Kutusu için içerik girin

en: Add to Gallery
tr: Galeriye Ekle

en: Add/Edit Contact Form Elements
tr: Kontakt Formu Elementlerini Ekle/Düzenle

en: Add/Edit Gallery
tr: Galeri Ekle/Düzenle

en: Add/Edit List items
tr: List ögeleri Ekle/Düzenle

en: Add/Edit Progress Bars
tr: İlerleme Durumu Barı Ekle/Düzenle

en: Add/Edit Slides
tr: Slaytları Ekle/Düzenle

en: Add/Edit Tabs
tr: Sekme Ekle/Düzenle

en: Add/Edit Testimonial
tr: Müşteri/Kullanıcı Görüşü Ekle/Düzenle

en: Add/Edit Toggles
tr: Konumlu Düğme Ekle/Düzenle

en: Additional Portfolio Settings
tr: Ek Portföy Ayarları

en: Advanced Layerslider
tr: Gelişmiş LayerSlider

en: Advanced Layout Editor
tr: Gelişmiş Mizanpaj Düzenleyicisi

en: Advertise here
tr: Buraya reklam veriniz

en: After animation
tr: Animasyondan sonra

en: Ajax Portfolio Preview Settings
tr: Ajax Portföy Önizleme Ayarları

en: Alert (Orange)
tr: Bildiri (Turuncu)

en: Align Center
tr: Merkeze Hizala

en: Align Left
tr: Sola Hizala

en: Align Right
tr: Sağa Hizala

en: All
tr: Tümü

en: All  Order statuses
tr: Tüm Sipariş durumları

en: All Product Categories
tr: Tüm Ürün Kategorileri

en: All Product Tags
tr: Tüm Ürün Etiketleri

en: All Sliders
tr: Tüm Sliderlar

en: All done.
tr: Tümü bitti.

en: All installations have been completed.
tr: Bütün yüklemeler tamamlandı.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
tr: Bütün eklentiler başarılı bir şekilde yüklendi ve aktif edildi. %1$s

en: All right!
tr: Başarılı!

en: Allowed Characters: Whitespace
tr: İzin verilen karakterler: Whitespace

en: Always double check your spelling.
tr: Her zaman yazımınıza çifte kontrol yapınız.

en: An error occured
tr: Bir sorun oluştu

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
tr: Yüklerken bir hata oluştu %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animation
tr: Animasyon

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Apply Link to Image
tr: Görsele link uygula

en: Aqua
tr: Deniz mavisi

en: Archive
tr: Arşiv

en: Archive for category:
tr: Archiv für die Kategorie:

en: Archive for date:
tr: Archiv für das Datum:

en: Archive for month:
tr: Archiv für das Monat:

en: Archive for year:
tr: Şu yıl için arşiv:

en: Archive for:
tr: Şunun için arşiv:

en: Archives
tr: Arşivler

en: Archives by Month:
tr: Aya göre Arşivler:

en: Archives by Subject:
tr: Konuya göre Arşivler:

en: Assign Authors
tr: Yazar Ata

en: Attention!
tr: Dikkat!

en: Attributes
tr: Öznitelikler

en: Author Archive
tr: Yazar Arşivi

en: Automatically play videos
tr: Videoları otomatik olarak çal

en: Autorespond Text
tr: Otomatik cevap Metni

en: Autorotation active?
tr: Otomatik Rotasyon Aktif?

en: Available Pages
tr: Mevcut Sayfalar

en: Available form elements are: single line Input elements, Textareas, Checkboxes and Select-Dropdown menus.
tr: Kullanılabilir form elementleri: tek satır Input elementi, Textareas, Checkboxes ve Select-Dropdown menüler.

en: Avia Layout Builder
tr: Avia Mizanpaj Oluşturucu

en: Back to the list
tr: Listeye geri dön

en: Background
tr: Arkaplan

en: Background Attachment
tr: Arkaplan Eklentisi

en: Background Image Position
tr: Arkaplan Görsel Pozisyonu

en: Background Repeat
tr: Arkaplanı Tekrar

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Background image
tr: Arkaplan görseli

en: Bar Color
tr: Bar Rengi

en: Basic properties
tr: Temel özellikler

en: Before animation
tr: Animasyondan önce

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
tr[0]: Eklentiyi yüklemeye başla
tr[1]: Eklentileri yüklemeye başla

en: Behavior
tr: Davranış

en: Big Top and Bottom Margins
tr: Büyük Üst ve Alt Kenar Boşluğu

en: Black
tr: Siyah

en: Blog - Latest News
tr: Blog - En Güncel Haberler

en: Blog Content length
tr: Blog İçerik uzunluğu

en: Blog Grid Columns
tr: Blog Izgara Kolonları

en: Blog Posts
tr: Blog Gönderileri

en: Blue
tr: Mavi

en: Bookmarks
tr: Yer işaretleri

en: Border
tr: Kenarlık

en: Border on the bottom of the layer. Example: 5px solid #000
tr: Katmanın alt kısım kenarlığı. Örneğin: 5px solid #000

en: Border on the left side of the layer. Example: 5px solid #000
tr: Katmanın sol kısım kenarlığı. Örneğin: 5px solid #000

en: Border on the right side of the layer. Example: 5px solid #000
tr: Katmanın sağ kısım kenarlığı. Örneğin: 5px solid #000

en: Border on the top of the layer. Example: 5px solid #000
tr: Katmanın üst kısım kenarlığı. Örneğin: 5px solid #000

en: Bottom
tr: Alt

en: Bottom Center
tr: Alt Merkez

en: Bottom Left
tr: Sol Alt

en: Bottom Padding in pixel
tr: Alt Dolgu piksel cinsinden

en: Bottom Right
tr: Sağ Alt

en: Bottom left
tr: Sol Alt

en: Bottom right
tr: Sağ Alt

en: Bottom to Top
tr: Alttan Yukarı

en: Box Size
tr: Kutu Boyutu

en: Boxed Tabs
tr: Kutulanmış Sekme

en: Button
tr: Buton

en: Button Color
tr: Buton Rengi

en: Button Icon
tr: Buton İkonu

en: Button Label
tr: Buton Etiketi

en: Button Link?
tr: Buton Linki?

en: Button Position
tr: Buton Pozisyonu

en: Button Row
tr: Buton Satırı

en: Button Size
tr: Buton Boyutu

en: CSS Classes (optional)
tr: CSS Sınıfları (opsiyonel)

en: Cannot write to file
tr: Dosyaya yazılamaz

en: Caption Positioning
tr: Manşet Konumlandırılması

en: Caption Text
tr: Manşet Metni

en: Caption Title
tr: Manşet Başlığı

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Center
tr: Merkez

en: Center Center
tr: Merkez Merkez

en: Center Left
tr: Sol Merkez

en: Center Right
tr: Merkez Sağ

en: Center Text Column
tr: Merkez Metin Kolonu

en: Change Image
tr: Görseli Değiştir

en: Change Password
tr: Şifreyi Değiştir

en: Check if the logo slider should rotate by default
tr: Eğer logo sliderın varsayılan olarak hareket etmesini istiyorsanız tik atın

en: Check your spelling.
tr: Yazımınızı kontrol ediniz.

en: Choose Image
tr: Görsel seç

en: Choose Template Name
tr: Şablon İsmi Seç

en: Choose Video
tr: Video Seç

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
tr: Yüklemek için WXR (.xml) dosyası seçiniz, sonra yükleye tıklayıp içeri aktarınız.

en: Choose a color for your button here
tr: Butonunuz için buradan renk seçiniz

en: Choose a color for your progress bar here
tr: İlerleme durumu barı için buradan renk seçiniz

en: Choose a skin:
tr: Dış görünüm seçin:

en: Choose a slider:
tr: Slider seçin:

en: Choose another Image
tr: Başka bir görsel seçin

en: Choose here, how to align your image
tr: Resimin nasıl hizalanacağını buradan seçin

en: Choose if you want to display a modern 16:9 or classic 4:3 Video, or use a custom ratio
tr: Modern 16:9, Klasik 4:3 veya özel oran görüntülemek istediğinizi seçin

en: Choose image size for Preview Image
tr: Önizleme Görseli için görsel boyutu seçin

en: Choose image size for the Big Preview Image
tr: Büyük Önizleme Görseli için görsel boyutu seçin

en: Choose image size for the small preview thumbnails
tr: Küçük önizleme küçük resimleri için görsel boyutu seçiniz

en: Choose image size for your slideshow.
tr: Slayt gösteriniz için görsel boyutu seçin.

en: Choose the alignment of your button here
tr: Buradan butonun hizalanmasını seçin

en: Choose the alignment of your icon here
tr: İkonunuz için buradan hizalama seçiniz

en: Choose the border for your Box here
tr: Buradan kutunuzun için kenarlık seçiniz

en: Choose the color for your Box here
tr: Buradan kutunuz için renk seçiniz

en: Choose the layout of your Gallery
tr: Galerinizin mizanpajını seçin

en: Choose the size of your Box here
tr: Buradan kutunuz için boyut seçiniz

en: Choose the size of your button here
tr: Buradan butonunuzun boyutunu seçin

en: Choose the transition for your Slideshow.
tr: Slayt gösteriniz için geçiş seçin

en: Choose the transition for your content slider.
tr: İçerik sliderınız için geçiş seçiniz.

en: Choose the transition for your logo slider.
tr: Logo sliderınız için geçiş seçiniz

en: Choose:
tr: Seçin:

en: City:
tr: Şehir:

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Click here to add your own text
tr: Kendi metninizi eklemek için buraya tıklayınız

en: Click to order products ascending
tr: Ürünleri artan şekilde sıralamak için tıklayın

en: Click to order products descending
tr: Ürünleri azalan sırada sıralamak için tıklayınız

en: Clone Column
tr: Kolonu Klonla

en: Clone Element
tr: Elementi Klonla

en: Clone Section
tr: Bölümü Klonla

en: Close
tr: Kapat

en: Col-forward
tr: Kol-ileri

en: Col-reverse
tr: Kol-geri

en: Color
tr: Renk

en: Cols
tr: Kolonlar

en: Column
tr: Kolon

en: Columns
tr: Kolonlar

en: Comment
tr: Yorum

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Comments Disabled
tr: Yorumlar Kapatıdı

en: Comments are closed.
tr: Yorumlar kapalı.

en: Conditional CSS Class
tr: Şartlı CSS Sınıfı

en: Contact Form
tr: Kontakt Formu

en: Contact Form Captcha
tr: Kontakt Form Captcha

en: Content
tr: İçerik

en: Content Elements
tr: İçerik Elementleri

en: Content Slider
tr: İçerik Sliderı

en: Contents of your custom CSS file
tr: Özel CSS dosyanızın içerikleri

en: Convert Data
tr: Veri Dönüştür

en: Copyright
tr: Telif Hakkı

en: Country:
tr: Ülke:

en: Coupon
tr: Kupon

en: Coupons
tr: Kuponlar

en: Create a new Gallery by selecting existing or uploading new images
tr: Var olanlardan seçerek verya yeni görseller ekleyerek yeni bir Galeri oluşturun

en: Create some progress bars
tr: İlerleme durumu barı oluştur

en: Created
tr: Oluşturuldu

en: Creates a Testimonial Grid
tr: Müşteri/Kullanıcı Görüşü Izgarası Oluşturur

en: Creates a colored button
tr: Renklendirilmiş buton oluşturur

en: Creates a content block with icon to the left or above
tr: Üst kısmında yada sol kısmında ikon olan içerik bloğu oluşturur

en: Creates a custom gallery
tr: Özel galeri oluşturur

en: Creates a customizable contact form
tr: Özelleştirilebilen kontakt formu oluşturur

en: Creates a data or pricing table
tr: Veri veya fiyatlandırma tablosu oluşturur

en: Creates a grid of portfolio excerpts
tr: Portföy alıntılarından oluşan ızgara oluşturur

en: Creates a list with nice icons beside
tr: Yanında ikonlar olan hoş bir liste oluşturur

en: Creates a notification box to inform visitors
tr: Ziyaretçileri bilgilendirmek için bilgilendirme kutusu oluşturur

en: Creates a section with unique background image and colors
tr: Arkaplan rengi ve rengi olan özgün bir alan oluşturur

en: Creates a simple text block
tr: Basit bir metin bloğu oluşturur

en: Creates a single full width column
tr: Tam genişlikli tek kolon oluşturur

en: Creates a special Heading
tr: Özel Başlık oluşturur

en: Creates a tabbed content area
tr: Sekmelendirilmiş içerik alanı oluşturur

en: Creates toggles or accordions
tr: Akordiyon oluşturur

en: Custom Background Color
tr: Özel Arkaplan Rengi

en: Custom Background Image
tr: Özel Arkaplan Görseli

en: Custom Color
tr: Özel Renk

en: Custom Css Class
tr: Özel Css Sınıfı

en: Custom Elements
tr: Özel Elementler

en: Custom Font Color
tr: Özel Font Rengi

en: Custom Ratio
tr: Özel Orantı

en: Custom Widget Area
tr: Özel Widget Alanı

en: Custom styles
tr: Özel stiller

en: Dark Transparent
tr: Koyu Transparan

en: Dashed
tr: Kesik Çizgili

en: Date
tr: Tarih

en: Deactivate offset
tr: Offseti deaktif et

en: Decrease Column Size
tr: Kolon Boyutunu Azalt

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default Column
tr: Varsayılan Kolon

en: Default Editor
tr: Varsayılan Düzenleyici

en: Default Order
tr: Varsayılan Sıra

en: Default Padding
tr: Varsayılan Dolgu

en: Default Row
tr: Varsayılan Satır

en: Default quality
tr: Varsayılan kalite

en: Default:
tr: Standard:

en: Define Blog Grid layout
tr: Blog Izgara Mizanpajını Tanımla

en: Define the sections top and bottom padding
tr: Alanın üst ve alt dolgusunu tanımlayın

en: Delay
tr: Gecikme

en: Delete
tr: Sil

en: Delete Column
tr: Kolonu Sil

en: Delete Element
tr: Elementi Sil

en: Delete Section
tr: Bölümü Sil

en: Depth
tr: Derinlik

en: Description
tr: Açıklama

en: Description Column
tr: Açıklama Kolonu

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
tr: Detaylar yukarıda gösteriliyor. İçe aktarıcı şimdi başka bir ayrıştırıcı ile deneyecek.

en: Direction
tr: Yön

en: Dismiss this notice
tr: Bu bildiriyi anımsatma

en: Display
tr: Görüntüle

en: Display Captcha
tr: Captcha'yı Görüntüle

en: Display Entries from:
tr: Şurdan girdileri görüntüle:

en: Display Tabs on the left
tr: Sekmeleri solda görüntüle

en: Display Tabs on the right
tr: Sekmeleri sağda görüntüle

en: Display a Grid of Product Entries
tr: Ürün Girdileri ızgarası görüntüle

en: Display a Layerslider Slideshow
tr: LayerSlider slayt gösterisi Görüntüle

en: Display a Slideshow of Post Entries
tr: Gönderi girdilerinden oluşan slayt gösterisi görüntüle

en: Display a Slideshow of Product Entries
tr: Ürün Girdilerinden Oluşan Slayt Gösterisi Görüntüleyin

en: Display a content slider element
tr: İçerik slider elementi görüntüle

en: Display a fullscreen slideshow element
tr: Tam ekran slayt gösterisi elementi görüntüle

en: Display a image caption on hover
tr: Bağlantı vurgusunda görsel manşeti görüntüle

en: Display a partner/logo Grid or Slider
tr: Partnet/Logo Izgarası veya Sliderı görüntüle

en: Display a simple fullwidth slideshow element
tr: Basit bir tam ekran slayt gösterisi elementi görüntüle

en: Display a simple slideshow element
tr: Basit bir slayt gösterisi elementi görüntüle

en: Display a small styling shadow at the top of the section
tr: Alanın üzerinde küçük stillendirme gölgesi görüntüle

en: Display a team members image with additional information
tr: Ekip Üyesi görselini ek bilgilerle görüntüle

en: Display a video
tr: Video görüntüle

en: Display one of the themes widget areas
tr: Temanın widget alanlarından birisini görüntüle

en: Display shadow
tr: Gölge Görüntüle

en: Display tabs at the top
tr: Sekmeleri yukarıda görüntüle

en: Display the big image in a lightbox
tr: Büyük görseli lightbox içerisinde görüntüle

en: Display the content of another entry
tr: Başka bir girdinin içeriğini görüntüle

en: Displays Posts from your Blog
tr: Blogunuzdan gönderileri görüntüler

en: Distance
tr: Uzaklık

en: Do not display shadow
tr: Gölge görüntüleme

en: Do you want to activate the lightbox
tr: Işık kutusunu aktif etmek istiyor musunuz?

en: Do you want to apply  a link to the title?
tr: Başlığa link uygulamak istiyor musunuz?

en: Do you want to display a Call to Action Button on the right side of the box?
tr: Kutunun sağ tarafında Buton görüntülemek istiyor musunuz?

en: Do you want to display a border around your tabs or without border
tr: Sekmelerinizi etrafında kenarlıklı mı görüntülemek istersiniz kenarlıksız mı

en: Do you want to display a heading above the images?
tr: Görsellerin üzerinde başlık görüntülemek istiyor musunuz?

en: Do you want to display a read more link?
tr: Daha fazla oku linki görüntülemek istiyor musunuz?

en: Do you want to display blog posts?
tr: Blog gönderilerini mi görüntülemek istiyorsunuz?

en: Do you want to display slider control buttons?
tr: Slider kontrol butonlarını görüntülemek istiyor musunuz?

en: Do you want to open the link in a new window
tr: Linki yeni pencerede açmak istiyor musunuz?

en: Do you want to open the link url in a new tab/window?
tr: Link url'sini yeni sekme/pencerede açmak istiyor musunuz?

en: Do you want to use a grid or a slider to display the logos?
tr: Logoları görüntülemek için ızgara mı slider mı kullanmak istersiniz?

en: Documentation
tr: Dökümantasyon

en: Don't display Captcha
tr: Captcha görüntüleme

en: Download Update From Themeforest.net
tr: Güncellemeyi ThemeForest.net'ten indir

en: Download and import file attachments
tr: Dosya eklentilerini indir ve içe aktar

en: Dropcap Styling
tr: Büyük Harf Stillendirilmesi

en: Duplicate this layer
tr: Bu katmanı kopyala

en: Duplicate this slide
tr: Bu slaytı kopyala

en: Duration
tr: Süreç

en: E-Mail
tr: E-Posta

en: E-Mail Subject
tr: E-Posta Konusu

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Address
tr: Adresi Düzenle

en: Edit Coupon
tr: Kupon Düzenle

en: Edit Dynamic Template of this entry
tr: Bu girdinin Dinamik Şablonunu düzenle

en: Edit Element
tr: Elementi Düzenle

en: Edit Elements in Popup Window:
tr: Açılır Pencere içindeki elementleri düzenle:

en: Edit Form Element
tr: Form Elementini Düzenle

en: Edit Frontpage
tr: Önsayfayı Düzenle

en: Edit Gallery
tr: Galeriyi Düzenle

en: Edit Icon Link
tr: İkon Linkini Düzenle

en: Edit Layer Slider here
tr: LayerSlider'ı buradan Düzenle

en: Edit List Item
tr: Liste Ögesini Düzenle

en: Edit Menu Item
tr: Menü Ögesini Düzenle

en: Edit Order
tr: Sipariş Düzenle

en: Edit Order status
tr: Sipariş durumu düzenle

en: Edit Portfolio Entry
tr: Portföy Girdisini Düzenle

en: Edit Product
tr: Ürün Düzenle

en: Edit Product Category
tr: Ürün Kategorisini Düzenle

en: Edit Product Tag
tr: Ürün Etiketini Düzenle

en: Edit Progress Bars
tr: İlerleme Durumu Barlarını Düzenle

en: Edit Section
tr: Bölümü Düzenle

en: Edit Testimonial
tr: Müşteri/Kullanıcı Görüşünü Düzenle

en: Edit Variation
tr: Varyasyon Düzenle

en: Edit profile for User:
tr: Kullanıcı için profili düzenle:

en: Edit the profile description here.
tr: Profil açıklamasını buradan düzenleyiniz.

en: Edit this entry
tr: Bu girdiyi düzenle

en: Enable Conditional Logic
tr: Şartlı Mantığı Etkinleştir

en: Enter Name of the new Widget Area here
tr: Yeni Widget Alanı'nı İsmini buraya giriniz

en: Enter Preview
tr: Önizlemeye Gir

en: Enter Video URL
tr: Video URL'sini girin

en: Enter a caption title for the slide here
tr: Slider için manşet başlığını buradan giriniz

en: Enter a few words that describe the person
tr: Kişiyi açıklayan bir kaç kelime giriniz

en: Enter a form title that is displayed above the form
tr: Formun üzerinde görüntülenecek form başlığı giriniz

en: Enter a link title
tr: Link başlığı girin

en: Enter a value for the height
tr: Yükseklik için değer giriniz

en: Enter a value for the width
tr: Genişlik için değer giriniz

en: Enter some additional caption text
tr: Ek manşet metini girin

en: Enter some content for Promo Box
tr: Reklam kutusu için içerik giriniz

en: Enter some content for this textblock
tr: Bu metin bloğu için içerik giriniz

en: Enter some content here
tr: Buraya içerik giriniz

en: Enter the Number of the Tab that should be open initially.
tr: İlk görüntülendiğinde kaç adet Sekmenin açık olması gerektiğini yazın.

en: Enter the Progress Bars title here
tr: İlerleme Durumu Barı başlığınız buraya giriniz

en: Enter the list item title here (Better keep it short)
tr: Liste ögesi başlığını buraya giriniz (Kısa olsa iyi olur)

en: Enter the slide title here (Better keep it short)
tr: Slayt başlığını buraya giriniz (Kısa tutmanız iyi olur)

en: Enter the submit buttons label text here
tr: Gönder butonunun metnini buraya giriniz

en: Enter the tab title here (Better keep it short)
tr: Sekme başlığını buraya girin (Kısa olsa iyi  olur)

en: Enter the testimonial here
tr: Müşteri/Kullanıcı Görüşünü Buraya Girin

en: Enter the toggle title here (Better keep it short)
tr: Konumlu düğme başlığını buraya girin (Kısa olsa iyi olur)

en: Entries by
tr: Girdi yapan

en: Entry Number
tr: Girdi Sayısı

en: Entry with Sidebar
tr: Kenar çubuklu Girdi

en: Entry without Sidebar
tr: Kenar çubuksuz Girdi

en: Error 404 - page not found
tr: Hata 404 - sayfa bulunamadı

en: Example: Option 1, Option 2, Option 3
tr: Örneğin: Opsiyon 1, Opsiyon 2, Opsiyon 3

en: Excerpt
tr: Alıntı

en: Excerpt With Read More Link
tr: Daha Fazla Oku Linkli Alıntı

en: Expand
tr: Genişlet

en: External Link
tr: Harici Link

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
tr: %s için yeni kullanıcı oluşturulamadı. Onların gönderileri şu an ki kullanıcıya atfedilecek.

en: Failed to import %s %s
tr: %s %s içe aktarılaması başarısız oldu

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
tr: %s &#8220;%s&#8221; içe aktarılması başarısız oldu

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
tr: &#8220;%s&#8221;: Geçersiz gönderi tipi %s içe aktarılması başarısız oldu

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
tr: Yazar  %s içeri aktarılamadı. Onların gönderileri şu an ki kullanıcıya atfedilecek.

en: Failed to import category %s
tr: Kategori %s içe aktarılaması başarısız oldu

en: Failed to import post tag %s
tr: Gönderi etiketi %s içe aktarılaması başarısız oldu

en: Family
tr: Aile

en: Feel like browsing some posts instead?
tr: Wollen Sie sich lieber andere Artikel oder Seiten ansehen?

en: Fetch coordinates!
tr: Kordinatları Çıkart!

en: Fetching attachments is not enabled
tr: Eklentilerin çıkartılması aktif değil

en: Fetching the coordinates. Please wait...
tr: Kordinatlar çıkartılıyor. Lütfen bekleyin...

en: Fixed
tr: Sabit

en: Follow
tr: Takip et

en: Font Icon
tr: Font İcon

en: For Developers: Custom Tab ID
tr: Geliştiriciler için: Özel Sekme ID

en: For Developers: Custom Toggle ID
tr: Geliştiriciler için: Özel konumlu düğme ID'si

en: For Developers: Section ID
tr: Geliştiriciler için: Bölüm ID

en: For best search results, mind the following suggestions:
tr: En iyi arama sonucu için, aşşağıdaki önerileri göz önünde bulundurunuz:

en: Form Element Label
tr: Form Element Etiketi

en: Form Element Options
tr: Form Elementi Seçenekleri

en: Form Element Type
tr: Form Element Tipi

en: Form Element Validation
tr: Form Element Onaylaması

en: Form Element Width
tr: Form Elementi Genişliği

en: Form Title
tr: Form Başlığı

en: Forums
tr: Forumlar

en: Forward
tr: İleri

en: Front Page
tr: Ön Sayfa

en: Full Content
tr: Tam İçerik

en: Fullscreen Slider
tr: Tam ekran Slider

en: Fullwidth Easy Slider
tr: Tam geniş Easy Slider

en: Fullwidth Separator
tr: Tam Geniş Ayırıcı

en: Gallery
tr: Galeri

en: Gallery Big Preview Image Size
tr: Galeri Büyük Ön izleme Görsel Boyutu

en: Gallery Columns
tr: Galeri Kolonları

en: Gallery Preview Image Size
tr: Galeri Önizleme Görseli Boyutu

en: Gallery Style
tr: Galeri Stili

en: General Info
tr: Genel Bilgi

en: Green
tr: Yeşil

en: Grey
tr: Gri

en: Grid
tr: Izgara

en: Have fun!
tr: İyi eğlenceler!

en: Heading
tr: Başlık

en: Heading Color
tr: Başlık Rengi

en: Heading Row
tr: Başlık Satırı

en: Heading Style
tr: Başlık Stili

en: Heading Text
tr: Başlık Metni

en: Heading Type
tr: Başlık Tipi

en: Height
tr: Yükseklik

en: Here you can add new Images to the partner/logo element.
tr: Buradan Partner/Logo elementine yeni görsel ekleyebilirsiniz.

en: Here you can add new Images to the slideshow.
tr: Slayt gösterisine görselleri buradan ekleyebilirsiniz

en: Here you can add, remove and edit the Tabs you want to display.
tr: Buradan görüntülemek istediğiniz Sekmeleri ekleyebilir, çıkarabilir ve düzenleyebilirsiniz.

en: Here you can add, remove and edit the form Elements of your contact form.
tr: Buradan kontakt formunuza form elementleri ekleyebilir, çıkartabilir ve düzenleyebilirsiniz.

en: Here you can add, remove and edit the items of your item list.
tr: Buradan öge listesi elementinize öge ekleyebilir, çıkartabilir ve düzenleyebilirsiniz.

en: Here you can add, remove and edit the slides you want to display.
tr: Görüntülemek istediğiniz sliderları buradan ekleyebilir, kaldırabilir ve düzenleyebilirsiniz.

en: Here you can add, remove and edit the toggles you want to display.
tr: Buradan görüntülemek istediğiniz konumlu düğmelerini ekleyebilir, çıkartabilir ve düzenleyebilirsiniz.

en: Here you can add, remove and edit your Testimonials.
tr: Buradan Müşteri/Kullanıcı Görüşü ekleyebilir, kaldırabilir ve düzenleyebilirsiniz.

en: Here you can select how to display the testimonials. You can either create a testimonial slider or a testimonial grid with multiple columns
tr: Buradan Müşteri/Kullanıcı Görüşlerini nasıl görüntüleneceğini seçebilirsiniz. Müşteri/Kullanıcı Görüşü sliderı yada birden çok kolonlu Müşteri/Kullanıcı Görüşü ızgarası oluşturabilirsiniz

en: Here you can set the  color of the icon. Enter no value if you want to use the standard font color.
tr: Buradan ikonun rengini seçebilirsiniz. Eğer standart font rengini kullanmak istiyorsanız boş bırakınız.

en: Here you can set the background color of your Dropcap
tr: Büyük harf arkaplan rengini buradan ayarlayabilirsiniz

en: Here you can set the styling and size of the HR element
tr: Buradan HR elementini stillendirebilir ve boyutunu girebilirsiniz

en: Hidden
tr: Gizli

en: Hide
tr: Gizle

en: Hide Details
tr: Detayları Gizle

en: High quality
tr: Yüksek kalite

en: Highlight Column
tr: Vurgulu Kolon

en: Home
tr: Anasayfa

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Horizontal Ruler Styling
tr: Yatay Çizgi Stillendirmesi

en: Hover Text
tr: Bağlantı Vurgusu Metini

en: How many Slide columns should be displayed?
tr: Kaç adet Slayt kolonu görüntülenmeli?

en: How many columns do you want to display
tr: Kaç kolon görüntülemek istiyorsunuz?

en: How many columns do you want to display?
tr: Kaç adet kolon görüntülemek istiyorsunuz?

en: How many columns should be displayed?
tr: Kaç adet kolon görüntülenmeli?

en: How many items should be displayed per page?
tr: Sayfa başına kaç öge görüntülenmeli?

en: How many items should be displayed?
tr: Kaç adet öge görüntülenmeli?

en: Icon
tr: İkon

en: Icon Box
tr: İkon Kutusu

en: Icon Color
tr: İkon Rengi

en: Icon Link
tr: İcon Link

en: Icon List
tr: İkon List

en: Icon Position
tr: İkon Pozisyonu

en: Icon Size
tr: İkon Boyutu

en: IconBox Icon
tr: İkonKutusu İkonu

en: IconBox Title
tr: İkonKutusu Başlığı

en: If left empty no auto-response will be sent.
tr: Eğer boş bırakılırsa oto-cevap gönderilmeyecek.

en: Ignore This Update Notice
tr: Bu güncelleme bildirisini görmezden gel

en: Ignore the update notice this time
tr: Güncelleme bildirisini bu seferlik görmezden gel

en: Image
tr: Görsel

en: Image Alignment
tr: Görsel Hizalanması

en: Image Caption
tr: Görsel Manşeti

en: Image Link?
tr: Görsel Linki?

en: Image Position
tr: Görsel Pozisyonu

en: Image preload
tr: Görsel önyüklemesi

en: Images will be shown the selected amount of seconds.
tr: Görseller seçilen miktarda saniye boyunca görüntülenecek.

en: Import
tr: İçe Aktar

en: Import Attachments
tr: Eklentileri İçe aktar

en: Import WordPress
tr: İçe WordPress aktar

en: Import author:
tr: Yazarı içe aktar:

en: Import sample sliders
tr: Örnek sliderları içe aktar

en: Increase Column Size
tr: Kolon Boyutunu Arttır

en: Info Bubble Content:
tr: Bilgi Balonu İçeriği:

en: Information
tr: Bilgi

en: Initial Open
tr: Başlangıçta Açık

en: Insert
tr: Ekle

en: Insert Image
tr: Görsel Ekle

en: Insert Images
tr: Görsel Ekleyiniz

en: Insert Video
tr: Video Ekle

en: Insert a slider with LayerSlider WP Widget
tr: LayerSlider WP widgetı ile slider ekle

en: Inserts an image of your choice
tr: İstediğiniz bir görseli ekler

en: Install
tr: Yükle

en: Install Plugins
tr: Eklentileri Yükle

en: Install Required Plugins
tr: Gerekli Eklentileri Yükle

en: Install package not available.
tr: Yükleme paketi hazır değil.

en: Installed But Not Activated
tr: Yüklendi ama aktif edilmedi

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr: Eklenti %1$s (%2$d/%3$d) yükleniyor

en: Installing Plugin: %s
tr: Yüklenen Eklenti: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr: Eklenti %1$s (%2$d/%3$d) yükleniyor ve aktif ediliyor

en: Installing the plugin&#8230;
tr: Eklenti&#8230; yükleniyor

en: Interesting links
tr: İlgi çekici linkler

en: Invalid file type
tr: Geçersiz dosya türü

en: Invalid shortcode
tr: Geçersiz kısakod

en: Is not empty
tr: Boş değil

en: It is recommended to not delete the 'E-Mail' field if you want to use an auto responder.
tr: Eğer oto cevap kullanmak istiyorsanız 'E-Mail' bölümünü silmemeniz tavsiye edilir.

en: It looks like your files isn't writable, so PHP couldn't make any changes (CHMOD).
tr: Görünüşe göre dosyanız yazılabilir değil, bu yüzden PHP her hangi bir değişiklik yapamadı (CHMOD).

en: It seems your are no longer logged in. Please reload the page and try again
tr: Görünüşe göre giriş yapmamışsınız. Lütfen sayfayı yenilen ve tekrar deneyin

en: Job title of the person.
tr: Kişinin İş Ünvanı

en: Keyboard navigation
tr: Klavye navigasyonu

en: Large
tr: Geniş

en: Large Padding
tr: Geniş Dolgu

en: Latitude and longitude for
tr: Şunun için enlem ve boylam

en: Latitude:
tr: Enlem:

en: LayerSlider Skin Editor
tr: LayerSlider Dış görünüm Düzenleyici

en: LayerSlider Transition Builder
tr: LayerSlider Geçiş Yapıcısı

en: LayerSlider sliders
tr: LayerSlider slaytları

en: Layers
tr: Katmanlar

en: Layout
tr: Mizanpaj

en: Layout & Positions
tr: Anahat & Pozisyonlar

en: Layout Elements
tr: Mizanpaj Elementleri

en: Leave a Reply
tr: Cevapla

en: Left
tr: Sol

en: Left to Right
tr: Soldan Sağa

en: Light Transparent
tr: Açık Transparan

en: Line-height
tr: Satır-yüksekliği

en: Link Title
tr: Link Başlığı

en: Link target
tr: Link hedefi

en: Link to:
tr: Şuraya linkle:

en: List Item Content
tr: Liste Ögesi İçeriği

en: List Item Icon
tr: Liste Başlığı İkonu

en: List Item Title
tr: Liste Ögesi Başlığı

en: List Title 1
tr: Liste Başlığı 1

en: List Title 2
tr: Liste Başlığı 2

en: List Title 3
tr: Liste Başlığı 3

en: Load Template
tr: Şablon Yükle

en: Log In
tr: Giriş Yap

en: Log Out
tr: Çıkış Yap

en: Logo Image Size
tr: Logo Görsel Boyutu

en: Longitude:
tr: Boylam:

en: Loops
tr: Döngüler

en: Map Type:
tr: Harita Tipi:

en: Maximum quality
tr: Maksimum kalite

en: Meanwhile lets just say that we are proud %s contributed a whooping %s entries.
tr: Bu sırada %s , %s adet gönderiye imza atmasından gurur duyduğumuzu belirtelim.

en: Media Elements
tr: Medya Elementleri

en: Medium
tr: Orta

en: Medium quality
tr: Orta kalite

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
tr: Menü ögesi eksik menü slug: %s olması yüzünden atlanıldı

en: Menu item skipped due to missing menu slug
tr: Menü ögesi eksik menü slug olması yüzünden atlanıldı

en: Message
tr: Mesaj

en: Message Colors
tr: Mesaj Renkleri

en: Message Sent label
tr: Mesaj Gönderildi etiketi

en: Minute %1$s
tr: Dakika %1$s

en: Misc
tr: Diğer

en: Mixed
tr: Karışık

en: Modified
tr: Modifiye edildi

en: Most elements open a popup window if you click them
tr: Bir çok element tıklanıldığı zaman açılır pencere açar

en: Move
tr: Taşı

en: My Account
tr: Hesabım

en: Name
tr: İsim

en: Name of the person
tr: Kişinin İsmi

en: Navigation Label
tr: Navigasyon Etiketi

en: Neutral (Dark Grey)
tr: Bağımsız (Koyu Gri)

en: Neutral (Light Grey)
tr: Bağımsız ( Açık Gri )

en: New
tr: Yeni

en: New Coupon
tr: Yeni Kupon

en: New Message
tr: Yeni Mesaj

en: New Order
tr: Yeni Sipariş

en: New Order status Name
tr: Yeni Sipariş durumu İsmi

en: New Portfolio Entry
tr: Yeni Portföy Girdisi

en: New Product
tr: Yeni Ürün

en: New Product Category Name
tr: Yeni Ürün Kategorisi İsmi

en: New Product Tag Name
tr: Yeni Ürün Etiket İsmi

en: New Search
tr: Yeni Arama

en: New Variation
tr: Yeni Varyasyon

en: New window or tab
tr: Aynı pencere veya sekme

en: Newer Comments &raquo;
tr: Daha Yeni Yorumlar &raquo;

en: Next
tr: Sonraki

en: No
tr: Hayır

en: No Coupons found
tr: Kupon bulunamadı

en: No Coupons found in trash
tr: Çöpte kupon bulunamadı

en: No Icon
tr: İkon Yok

en: No Layer Slider Found. Click here to create one
tr: Layer Slider bulunamadı. Oluşturmak için buraya tıklayınız

en: No Link
tr: Link Yok

en: No Orders found
tr: Sipariş bulunamadı

en: No Orders found in trash
tr: Çöpte Sipariş bulunamadı

en: No Padding
tr: Dolgusuz

en: No Portfolio Entries found
tr: Hiç Bir Portföy Girdisi Bulunamadı

en: No Portfolio Entries found in Trash
tr: Çöpte Hiç Bir Portföy Girdisi Bulunamadı

en: No Products found
tr: Ürün bulunamadı

en: No Products found in trash
tr: Çöpte ürün bulunamadı

en: No Repeat
tr: Tekrar yok

en: No Sorting
tr: Sıralama Yok

en: No Templates saved yet
tr: Henüz kaydedilmiş şablon yok

en: No Title and no excerpt
tr: Başlıksız ve Alıntısız

en: No Validation
tr: Onaylama Yok

en: No Variations found
tr: Varyasyon bulunamadı

en: No Variations found in trash
tr: Çöpte varyasyon bulunamadı

en: No special alignment
tr: Özel hizalama yok

en: No, do not display any control buttons
tr: Hayır, hiç bir kontrol butonu görüntüleme

en: No, don't add a link to the images at all
tr: Hayır, görsellere hiç link ekleme

en: No, dont stretch the image. If the browser window is bigger than the image simply align it centered
tr: Hayır, görseli uzatma. Eğer tarayıcı penceresi görselden daha büyükse, merkeze hizala

en: No, open the images in a new browser window/tab
tr: Hayır, görselleri yeni tarayıcı penceresinde/sekmesinde aç

en: No, open the images in the browser window
tr: Hayır, görselleri tarayıcı penceresinde aç

en: None
tr: Yok

en: Not Installed
tr: Yüklü Değil

en: Nothing Found
tr: Sonuç Bulunamadı

en: Notification
tr: Bildiri

en: Notification (Blue)
tr: Bildiri(Mavi)

en: Notification Box Border
tr: Bildirim Kutusu Kenarlığı

en: Offset Number
tr: Offset Numarası

en: Only Title
tr: Sadece Başlık

en: Only Title + Read More Link
tr: Sadece Başlık + Daha Fazla Oku Linki

en: Only excerpt
tr: Sadece alıntı

en: Only excerpt + Read More Link
tr: Sadece alıntı + Daha Fazla Oku Linki

en: Open Link in new Window?
tr: Linki yeni pencerede aç?

en: Open in new window
tr: Yeni sayfada aç

en: Open in same window
tr: Aynı sayfada aç

en: Open new tab/window
tr: Yeni sekme/pencere aç

en: Open the entry on a new page
tr: Girdiyi yeni pencerede aç

en: Orange
tr: Turuncu

en: Order
tr: Sipariş

en: Order status
tr: Sipariş durumu

en: Order statuses
tr: Sipariş durumları

en: Orders
tr: Siparişler

en: Original: %s
tr: Orijinal: %s

en: Other options
tr: Diğer seçenekler

en: Padding
tr: Dolgu

en: Padding Bottom
tr: Alt Dolgu

en: Padding on the bottom of the layer. Example: 10px
tr: Katmanın alt kısmına dolgu. Örneğin: 10px

en: Padding on the left side of the layer. Example: 10px
tr: Katmanın sol kısmına dolgu. Örneğin: 10px

en: Padding on the right side of the layer. Example: 10px
tr: Katmanın sağ kısmına dolgu. Örneğin: 10px

en: Padding on the top of the layer. Example: 10px
tr: Katmanın üst kısmına dolgu. Örneğin: 10px

en: Page
tr: Sayfa

en: Page %d of %d
tr: Seite %d von %d

en: Page Content
tr: Sayfa İçeriği

en: Page/Post ID
tr: Sayfa/Gönderi ID'si

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Pagination
tr: Sayfalandırma

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Parent
tr: Ana

en: Parent Coupon
tr: Ana Kupon

en: Parent Order status
tr: Ana Sipariş durumu

en: Parent Order status:
tr: Ana Sipariş durumu:

en: Parent Orders
tr: Ana Siparişler

en: Parent Product
tr: Ana Ürün

en: Parent Product Category
tr: Ana Ürün Kategorisi

en: Parent Product Category:
tr: Ana Ürün Kategorisi:

en: Parent Product Tag
tr: Ana Ürün Etiketi

en: Parent Product Tag:
tr: Ana Ürün Etiketi:

en: Parent Variation
tr: Ana Varyasyon

en: Partner/Logo Element
tr: Partner/Logo Elementi

en: Partner/Logo Link?
tr: Partner/Logo Linki?

en: Pause on hover
tr: Gezinmede duraklat

en: Permanent Link:
tr: Kalıcı Link:

en: Pink
tr: Pembe

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
tr: Lütfen Envato API Anahtarınızı giriniz.

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
tr: Lütfen Envato Kullanıcı adınızı giriniz.

en: Please insert a valid address in the fields above
tr: Lütfen yukarıdaki alanlara geçerli adres giriniz

en: Please prove that you are human by solving the equation
tr: Lütfen denklemi çözerek insan olduğunuzu kanıtlayınız

en: Please try another search term
tr: Lütfen başka bir arama terimi deneyiniz

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Plugin Additions
tr: Eklenti Eklentileri

en: Plugin activated successfully.
tr: Eklenti başarıyla aktif edildi.

en: Plugin activation failed.
tr: Eklenti aktivasyonu başarısız oldu.

en: Plugin install failed.
tr: Eklenti yüklemesi başarısız oldu.

en: Plugin installed successfully.
tr: Eklenti başarıyla yüklendi.

en: Popular
tr: Popüler

en: Popularity
tr: Rağbet

en: Portfolio
tr: Portföy

en: Portfolio Grid
tr: Portföy Izgara

en: Portfolio Grid Image Size
tr: Portföy Izgara Görsel Boyutu

en: Position
tr: Pozisyon

en: Post Number
tr: Gönderi Sayısı

en: Post Slider
tr: Gönderi Sliderı

en: Postcode:
tr: Posta kodu:

en: Pre-Packaged
tr: Önceden Paketlenmiş

en: Press ENTER on your keyboard or the Save Button to save current state of a popup window
tr: Açılır pencerenin şu anki halini kaydetmek için klavyenizden ENTER tuşuna yada Kaydet butonuna basınız

en: Press ESC on your keyboard or the Close Button to close popup window.
tr: Açılır pencereyi kapatmak için klavyenizden ESC tuşuna veya Butonu Kapat tuşuna basın.

en: Press TAB to navigate trough the various form fields of a popup window.
tr: Açılır pencerenin diğer form alanlarına gitmek için klavyenizden TAB tuşuna basınız.

en: Preview
tr: Önizleme

en: Preview Image Size
tr: Önizleme Görsel Boyutu

en: Previous
tr: Önceki

en: Price
tr: Fiyat

en: Pricing Row
tr: Fiyatlandırma Satırı

en: Private Repository
tr: Özel Depo

en: Product
tr: Ürün

en: Product Category
tr: Ürün Kategorisi

en: Product Grid
tr: Ürün Izgarası

en: Product Hover
tr: Ürün Bağlantı Vurgusu

en: Product Slider
tr: Ürün Sliderı

en: Product Tag
tr: Ürün Etiketi

en: Products
tr: Ürünler

en: Products per page
tr: Sayfa başına ürün

en: Profile for User:
tr: Kullanıcı için profil:

en: Progress Bars
tr: İlerleme Durumu Barı

en: Progress Bars Title
tr: İlerleme Durumu Başlığı

en: Promo Box
tr: Reklam Kutusu

en: Promo Box Button
tr: Reklam Kutusu Butonu

en: Purchase code
tr: Satın alma kodu

en: Purple
tr: Mor

en: Put JS includes to body
tr: JS içeriğini Body'e koy

en: Quick Info & Hotkeys
tr: Hızlı Bilgi & Kısayol Tuşları

en: Quote
tr: Alıntı

en: Random
tr: Rastgele

en: Read more
tr: Devamını Oku

en: Recent
tr: Yeni

en: Recommended
tr: Tavsiye edilen

en: Red
tr: Kırmızı

en: Redo
tr: Yeniden yap

en: Register
tr: Kayıt Ol

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
tr: İçe aktarılan kullanıcıların rollerini ve şifrelerini güncellemeyi unutmayın.

en: Remind Me Later
tr: Daha Sonra Hatırlat

en: Remote file is incorrect size
tr: Uzak dosya geçersiz boyutta

en: Remote file is too large, limit is %s
tr: Uzak dosya çok büyük, limit %s

en: Remote server did not respond
tr: Uzak sunucu cevap vermedi

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
tr: Uzak sunucu hata cevabı verdi %1$d %2$s

en: Remove
tr: Kaldır

en: Remove Image
tr: Görseli Kaldır

en: Remove Images
tr: Görselleri Sil

en: Remove this layer
tr: Bu katmanı kaldır

en: Remove transition
tr: Geçişi kaldır

en: Repeat
tr: Tekrar

en: Required
tr: Gerekli

en: Responsive
tr: Duyarlı

en: Return to Required Plugins Installer
tr: Gerekli Eklenti Yükleyicisine geri dön

en: Return to the Dashboard
tr: Kontrol paneline dön

en: Reverse
tr: Geri

en: Right
tr: Sağ

en: Right to Left
tr: Sağdan Sola

en: Rounded corners
tr: Yuvarlanmış köşeler

en: Rows
tr: Satırlar

en: Same window or tab
tr: Aynı pencere veya sekme

en: Save
tr: Kaydet

en: Save Entry as Template
tr: Girdiyi Şablon Olarak Kaydet

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Scale
tr: Ölçekle

en: Scroll
tr: Kaydır

en: Search
tr: Ara

en: Search Coupons
tr: Kuponları Ara

en: Search Order statuses
tr: Sipariş durumlarını ara

en: Search Orders
tr: Siparişleri Ara

en: Search Portfolio Entries
tr: Portföy Girdilerini Ara

en: Search Product Categories
tr: Ürün Kategorilerini Ara

en: Search Product Tags
tr: Ürün Etiketlerini Ara

en: Search Products
tr: Ürünleri Ara

en: Search Variations
tr: Varyasyonları Ara

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
tr: &quot;%1$s&quot; için arama sonuçları

en: Search results for:
tr: Şunun için arama sonuçları:

en: Section Colors
tr: Bölüm Renkleri

en: Section Padding
tr:  Bölüm Dolgusu

en: Section Top Shadow
tr: Alanın Üst Gölgesi

en: Select
tr: Seç

en: Select a custom background color for your Button here
tr: Buradan Butonunuz için özel arkaplan rengi seçin

en: Select a custom background color for your Notification here
tr: Buradan Bildiriniz için özel arkaplan rengi seçiniz

en: Select a custom font color for your Button here
tr: Buradan Butonunuz için özel font rengi seçiniz

en: Select a custom font color for your Notification here
tr: Buradan Bildiriniz için yazı rengi seçiniz

en: Select a heading color
tr: Başlık rengi seçiniz

en: Select a heading style
tr: Başlık stili seçiniz

en: Select a number between 0 and 100
tr: 0 ile 100 arasında sayı seçiniz

en: Select a page
tr: Sayfa seçiniz

en: Select custom image size
tr: Özel görsel boyutu seçin

en: Select custom preview image size
tr: Özel önizleme görsel boyutu seç

en: Select here if you want to open the linked page in a new window
tr: Eğer linklendirilmiş sayfayı yeni pencerede açmak istiyorsanız buradan seçiniz

en: Select options
tr: Opsiyonları seç

en: Select the Entry that should be displayed
tr: Görüntülenmesi gereken Girdi'yi seç

en: Send us mail
tr: Bize posta gönderiniz

en: Sequence
tr: Sıra numarası

en: Set Manually
tr: Manuel olarak Ayarla

en: Set the image size of the Portfolio Grid images
tr: Portföy Izgara Görsellerinin görsel boyutunu ayarlayın

en: Set the image size of the preview images
tr: Önizleme görsellerinin görsel boyutunu ayarlayın

en: Set the position of the icons
tr: İkonların pozisyonunu ayarla

en: Set the position of the short ruler
tr: Kısa çizginin pozisyonunu ayarla

en: Shop
tr: Mağaza

en: Short Separator
tr: Kısa Ayırıcı

en: Shortcode
tr: Kısakod

en: Should a pagination be displayed?
tr: Sayfalandırma görüntülenmeli mi?

en: Should an icon be displayed at the left side of the button
tr: Butonun sol kısmında ikon görüntülenmeli mi?

en: Should an icon be displayed at the left side of the tab title?
tr: Sekme başlığının sol kısmında ikon görüntülenmeli mi?

en: Show
tr: Göster

en: Show Details
tr: Detayları Göster

en: Show bar timer
tr: Çubuk zamanlayıcısını göster

en: Show circle timer
tr: Dönge süreölçerini göster

en: Show the animation when user scrolls to the gallery
tr: Kullanıcı galeri üzerine gelince animasyon göster

en: Show until
tr: Şuna kadar görüntüle

en: Silver
tr: Gümüş

en: Single Entry
tr: Tek Girdi

en: Single Post
tr: Tek Gönderi

en: Size
tr: Ölçü

en: Skill or Task
tr: Beceri yada Görev

en: Skin
tr: Dış görünüm

en: Skin Editor
tr: Dış görünüm Düzenleyicisi

en: Slide
tr: Slayt

en: Slide 1
tr: Slayt 1

en: Slide 2
tr: Slayt 2

en: Slide Content
tr: Slayt İçerii

en: Slide Options
tr: Slayt Seçenekleri

en: Slide Title
tr: Slayt Başlığı

en: Slide delay
tr: Slayt gecikmesi

en: Slider autorotation duration
tr: Slider otomatik rotasyon süresi

en: Slider controls
tr: Slider kontrolleri

en: Slider height
tr: Slider yüksekliği

en: Slider not found
tr: Slider bulunamadı

en: Slider width
tr: Slider genişliği

en: Slides
tr: Slaytlar

en: Slideshow
tr: Slaytgösterisi

en: Slideshow Background Image
tr: Slayt Gösterisi Arkaplan Görseli

en: Slideshow Image Size
tr: Slayt gösterisi Görsel Boyutu

en: Slideshow Transition
tr: Slayt gösterisi Geçişi

en: Slideshow autorotation duration
tr: Slayt gösterisi oto-rotasyon süresi

en: Slideshow will rotate every X seconds
tr: Slayt gösterisi her X saniyede değişecek

en: Small
tr: Küçük

en: Small Padding
tr: Küçük Dolgu

en: Small Thumbnails
tr: Küçük Küçük Resimler

en: Solid
tr: Katı

en: Something went wrong.
tr: Bir şeyler yolunda gitmedi.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
tr[0]: Üzgünüz, ama %s eklentisini aktif etmek için doğru izne sahip değilsiniz. Lütfen eklentiyi aktif etmek üzerine yardım almak üzere site adminiyle irtibata geçiniz.
tr[1]: Üzgünüz, ama %s eklentilerini aktif etmek için doğru izne sahip değilsiniz. Lütfen eklentileri aktif etmek üzerine yardım almak üzere site adminiyle irtibata geçiniz.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
tr[0]: Üzgünüz, %s eklentisini yüklemek için doğru izniniz yok. Eklentiyi yüklemek için yardım almak için sitenin adminiyle irtibata geçiniz.
tr[1]: Üzgünüz, %s eklentilerini yüklemek için doğru izniniz yok. Eklentileri yüklemek için yardım almak için sitenin adminiyle irtibata geçiniz.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
tr[0]: Üzgünüz, ama %s eklentisini güncellemek için doğru izne sahip değilsiniz. Lütfen eklentiyi güncellemek üzerine yardım almak üzere site adminiyle irtibata geçiniz.
tr[1]: Üzgünüz, ama %s eklentilerini güncellemek için doğru izne sahip değilsiniz. Lütfen eklentilerini güncellemek üzerine yardım almak üzere site adminiyle irtibata geçiniz.

en: Sorry, no posts matched your criteria
tr: Üzgünüz, hiç bir gönderi kriterinizle eşleşmedi

en: Sorry, no posts matched your criteria. Please try another search
tr: Üzgünüz, hiç bir gönderi kriterlerinizle eşleşmedi. Lütfen başka arama yapınız

en: Sorry, the post you are looking for is not available. Maybe you want to perform a search?
tr: Üzgünüz, aradığınız gönderi mevcut değil. Arama yapmak ister misniz?

en: Sorry, there has been an error.
tr: Üzgünüz, bir hata oluştu.

en: Sort alphabetically
tr: Alfabetik olarak sırala

en: Sort by
tr: Sıralama ölçütü

en: Sort by most recent
tr: Güncelliğe Göre Sırala

en: Sort by popularity
tr: Rağbete Göre Sırala

en: Sort by price
tr: Fiyata Göre Sırala

en: Sortable?
tr: Sıralanabilir?

en: Sorting
tr: Sıralama

en: Sorting Active
tr: Sıralama Aktif

en: Sorting Options
tr: Sıralama Seçenekleri

en: Source
tr: Kaynak

en: Special Heading
tr: Özel Başlık

en: Square
tr: Kare

en: Start by adding columns and rows, then add content and styling to each.
tr: Kolonlar ve satırlar ekleyerek başlayınız, daha sonra her birine içerik ekleyip stillendiriniz.

en: State:
tr: Eyalet:

en: Status
tr: Durum

en: Street Address:
tr: Sokak Adresi:

en: Stretch image to fit the slideshow size?
tr: Slayt gösterisi boyutuna sığdırmak için görseli genişlet?

en: Stretch to fit
tr: Sığdırmak için esnet

en: Subject
tr: Konu

en: Submit
tr: Gönder

en: Submit Button Label
tr: Gönderme Butonu Etiketi

en: Subscribe
tr: Abone Ol

en: Success (Green)
tr: Başarılı (Yeşil)

en: Tab 1
tr: Sekme 1

en: Tab 2
tr: Sekme 2

en: Tab Content
tr: Sekme İçeriği

en: Tab Icon
tr: Sekme İkonu

en: Tab Position
tr: Sekme Pozisyonu

en: Tab Title
tr: Sekme Başlığı

en: Table
tr: Tablo

en: Table Builder
tr: Tablo Oluşturucu

en: Table Caption
tr: Tablo Manşeti

en: Table Purpose
tr: Tablo Amacı

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Tag
tr: Etiket

en: Tag Archive for:
tr: Şunun için etiket arşivi:

en: Tags
tr: Etiketler

en: Tags:
tr: Etiketler:

en: Taxonomy Overview Page
tr: Taksonomi Genel Bakış Sayfası

en: Teal
tr: Göl mavisi

en: Team Member
tr: Ekip Üyesi

en: Team Member Description
tr: Ekip Üyesi Açıklaması

en: Team Member Image
tr: Ekip Üyesi Görseli

en: Team Member Job title
tr: Ekip Üyesi İş Ünvanı

en: Team Member Name
tr: Ekip Üyesi İsmi

en: Template Name must have at least 3 characters
tr: Şablon İsmi en az 3 karakter içermeli

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Testimonial Grid
tr: Müşteri/Kullanıcı Görüşü Izgara

en: Testimonial Grid Columns
tr: Müşteri/Kullanıcı Görüşü Izgara Kolonları

en: Testimonial Style
tr: Müşteri/Kullanıcı Görüşü Stili

en: Testimonial by
tr: Müşteri/Kullanıcı Görüşü Sunan

en: Testimonials
tr: Müşteri Görüşleri

en: Text Block
tr: Metin Bloğu

en: Text that appears if you place your mouse above the Icon
tr: Fareyi ikonun üzerine getirdiğiniz zaman görünen metin

en: Thank you for your Message!
tr: Mesajınız için teşekkürler!

en: The 20 latest Blog Posts
tr: En son 20 Blog Gönderisi

en: The 8 latest Portfolio Entries
tr: En son 8 Portföy Girdisi

en: The API "set" is a required parameter.
tr: The API "set" gerekli bir parametre.

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
tr: Envato Marketplace "item ID" gerekli bir parametre.

en: The direction of rotation.
tr: Rotasyonun yönü

en: The documentation is here
tr: Dökümantasyon burada

en: The file does not exist, please try again.
tr: Dosya mevcut değil, lütfen tekrar deneyiniz.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
tr[0]: Aşşağıdaki eklenti başarılı bir şekilde aktif edildi.
tr[1]: Aşşağıdaki eklentiler başarılı bir şekilde aktif edildi.

en: The following plugin was activated successfully: %s.
tr: Şu eklenti başarılı bir şekilde aktif edildi: %s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
tr[0]: Bu gerekli eklenti şu an için aktif değil: %1$s.
tr[1]: Bu gerekli eklentiler şu an için aktif değil: %1$s.

en: The font size in pixels. Example: 16px.
tr: Piksel türünden font boyutu. Örneğin: 16px.

en: The installation of %1$s failed.
tr: %1$s yüklemesi başarısız oldu.

en: The latest version is
tr: En son versiyon

en: The new version of LayerSlider WP is almost ready!
tr: LayerSlider WP'nin yeni versiyonu neredeyse hazır!

en: The section will use the color scheme you select. Color schemes are defined on your styling page
tr: Alan seçtiğiniz renk şemasını kullanıcak. Renk şemaları Stillendirme sayfasında tanımlı

en: The text will appear beside your gallery/slideshow
tr: Metin galeri/slayt gösterinizin yanında görünecek

en: Theme Color
tr: Tema Rengi

en: Theme Color Subtle
tr: Tema Rengi Alt Başlık

en: There was an error when reading this WXR file
tr: Bu WXR okurken bir hata vardı

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
tr: Bu WXR dosyasının (versiyon %s) bu içe aktarıcı tarafından desteklenmiyor olabilir. Lütfen güncellemeyi deneyin.

en: This author has yet to write their bio.
tr: Dieser Autor hatt noch keine Biografie hinzugefügt.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
tr: Bu bir WXR dosyası gibi görünmüyor, kayıp/geçersiz WXR versiyon numarası

en: This is the small title at the top of your Notification.
tr: Bu Bildirinizin üst kısmındaki küçük başlık

en: This is the text that appears in your Notification.
tr: Bu metin Bildirim'inizde görünen metin

en: This is the text that appears on your button.
tr: Bu metin butonunuzun üzerinde görünen metin.

en: This is where store orders are stored.
tr: Burası mağaza siparişlerinin depolandığı yer.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
tr: Buradan kullanıcıların mağazada kullanabileceği kuponları ekleyebilirsiniz

en: This is where you can add new products to your store.
tr: Buradan mağazanıza yeni ürünler ekleyebilirsiniz.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
tr: Bu gönderi şifre korumalı. Yorumları görmek için lütfen şifre giriniz.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
tr[0]: Bu tema şu eklentiyi tavsiye ediyor: %1$s.
tr[1]: Bu tema şu eklentileri tavsiye ediyor: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
tr[0]: Bu tema şu eklentiyi gerektiriyor: %1$s.
tr[1]: Bu tema şu eklentileri gerektiriyor: %1$s.

en: Thumbnail container width
tr: Küçük resim kapsayıcı yüksekliği

en: Thumbnail height
tr: Küçük resim yüksekliği

en: Thumbnail navigation
tr: Küçük resim navigasyonu

en: Thumbnail width
tr: Küçük resim genişliği

en: Tile Horizontally
tr: Yatay Döşe

en: Tile Vertically
tr: Dikey Döşe

en: Tiles
tr: Döşeme

en: Title
tr: Başlık

en: Title Attribute
tr: Başlık Özniteliği

en: Title Link?
tr: Başlık Linki?

en: Title and Excerpt
tr: Başlık ve Alıntı

en: Title and Excerpt + Read More Link
tr: Başlık ve Alıntı + Daha Fazla Oku Linki

en: Title:
tr: Başlık:

en: To search the site please enter a valid term
tr: Siteyi aramak için lütfen geçerli bir terim giriniz

en: Today
tr: Bugün

en: Toggle 1
tr: Konumlu Düğme 1

en: Toggle 2
tr: Konumlu Düğme 2

en: Toggle Content
tr: Konumlu düğme içeriği

en: Toggle Title
tr: Konumlu Düğme Başlığı

en: Top
tr: Üst

en: Top Center
tr: Üst Merkez

en: Top Left
tr: Sol Üst

en: Top Right
tr: Sağ Üst

en: Top left
tr: Sol Üst

en: Top right
tr: Sağ Üst

en: Top to Bottom
tr: Yukarıdan Alta

en: Touch navigation
tr: Dokunmatik navigasyon

en: Transition
tr: Geçiş

en: Transition Builder
tr: Geçiş Yapıcı

en: Transition Builder documentation
tr: Geçiş Yapıcısı dökümantasyonu

en: Transition name
tr: Geçiş ismi

en: Transition options
tr: Geçiş opsiyonları

en: Try a similar keyword, for example: tablet instead of laptop.
tr: Benzer bir anahtar kelime deneyin, örneğin: laptop yerine tablet

en: Try similar keywords, for example: tablet instead of laptop.
tr: Benzer anahtar kelimeleri deneyiniz, örneğin: laptop yerine tablet.

en: Try using more than one keyword.
tr: Birden fazla anahtar kelimesi kullanmayı deneyiniz.

en: Two way slideshow
tr: Çift yönlü slayt gösterisi

en: Type
tr: Tip

en: Undo
tr: Geri Al

en: Unpacking the package&#8230;
tr: Paket&#8230; paketten çıkartılıyor

en: Update
tr: Güncelle

en: Update Order status
tr: Sipariş durumunu Güncelle

en: Update Product Category
tr: Ürün Kategorisini Güncelle

en: Update Product Tag
tr: Ürün Etiketini Güncelle

en: Use Lighbox
tr: Lightbox Kullan

en: Use the table as a Pricing Table
tr: Tabloyu Fiyatlandırma Tablosu olarak kullan

en: Use the table to display tabular data
tr: Tabloyu sekmeli veri görüntülemek için kullan.

en: User is Admin
tr: Kullanıcı Admin

en: User is Author
tr: Kullanıcı Yazar

en: User is Contributor
tr: Kullanıcı Katılımcı

en: User is Editor
tr: Kullanıcı Editör

en: User is Subscriber
tr: Kullanıcı Abone

en: User is logged in
tr: Kullanıcı giriş yaptı

en: User is logged out
tr: Kullanıcı çıkış yaptı

en: Valid E-Mail address
tr: Geçerli E-Posta Adresi

en: Valid Number
tr: Geçerli Numara

en: Valid Phone Number
tr: Geçerli Telefon Numarası

en: Variation
tr: Varyasyon

en: Variations
tr: Varyasyonlar

en: Vertical
tr: Dikey

en: Video Format
tr: Video Formatı

en: Video height
tr: Video Yüksekliği

en: Video width
tr: Video Genişliği

en: View Changelog
tr: Değişim log'unu görüntüle

en: View Changelog on http://kriesi.at
tr: Değişim log'unu http://kriesi.at üzerinde görüntüle

en: View Coupon
tr: Kuponu Görüntüle

en: View Coupons
tr: Kuponları Görüntüle

en: View Order
tr: Siparişi Görüntüle

en: View Portfolio Entry
tr: Portföy Girdilerini Görüntüle

en: View Product
tr: Ürünü Görüntüle

en: View Variation
tr: Varyasyon Görüntüle

en: View all results
tr: Bütün sonuçları görüntüle

en: Want to join the discussion? <br/>Feel free to contribute!
tr: Tartışmaya katılmak ister misiniz? <br/>Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

en: Warning (Red)
tr: Uyarı(Kırmızı)

en: Website Link
tr: Web Sitesi Linki

en: Website Name
tr: Web Sitesi İsmi

en: Week %1$s
tr: Hafta %1$s

en: Welcome Stranger! This is an example Text for your fantastic Promo Box! Feel Free to delete it and replace it with your own fancy Message!
tr: Hoşgeldin Yabancı! Bu inanılmaz Reklam Kutusu için örnek metin! Silip yerine kendi süslü Mesajını eklemekten çekinme!

en: What should be displayed once the message is sent?
tr: Mesaj gönderildiği zaman ne görüntülenmeli?

en: Where should the image/logo link to?
tr: Görsel/Logo nereye linklendirilmeli?

en: Where should the tabs be displayed
tr: Sekmeler nerede görüntülenmeli

en: Where should your button link to?
tr: Butonunuz nereye linklenmeli?

en: Where should your image link to?
tr: Görseliniz nereye linklendirilmeli?

en: Where should your title link to?
tr: Başlığınız nereye linklenmeli?

en: Which Entries?
tr: Hangi Girdiler?

en: Which Entry?
tr: Hangi Girdi?

en: Which categories should be used for the blog?
tr: Blog için hangi kategoriler kullanılmalı?

en: Which categories should be used for the portfolio?
tr: Portföy için hangi kategoriler kullanılmalıdır?

en: Whitespace
tr: Beyaz Boşluk

en: Widget Area
tr: Widget Alanı

en: Width
tr: Genişlik

en: With border
tr: Kenarlıklı

en: Without border
tr: Kenarlıksız

en: Word-wrap
tr: Sözcük kaydır

en: WordPress Repository
tr: WordPress Deposu

en: Yes
tr: Evet

en: Yes, display Icon
tr: Evet, ikonu görüntüle

en: Yes, display arrow control buttons
tr: Evet, ok kontrol butonlarını görüntüle

en: Yes, display dot control buttons
tr: Evet, nokta kontrol butonlarını görüntüle

en: Yes, stretch the image
tr: Evet, görseli uzat

en: You are here:
tr: Buradasınız:

en: You can select your desired slide transitions by clicking on this button.
tr: Bu butona tıklayarak dilediğiniz slayt geçişini seçebilirsiniz.

en: You can set when the gallery thumbnail animation starts
tr: Galeri küçük resim animasyonunun ne zaman başlayacağını ayarlayabilirsiniz

en: You didn't create any slider yet.
tr: Henüz hiç bir slider oluşturmadınız.

en: You might also like
tr: Möglicherweise interessiert Sie:

en: You might want to consider some of our suggestions to get better results:
tr: Bitte beachten Sie folgende Hinweise, um bessere Suchergebnisse zu bekommen:

en: You're using version
tr: Kullandığınız versiyon

en: Your Message:
tr: Mesajınız:

en: Your changes has been saved!
tr: Değişiklikleriniz kaydedildi!

en: Your comment is awaiting moderation.
tr: Yorumunuz moderatör onayı bekliyor.

en: Your email address
tr: E-Posta adresiniz

en: Your message has been sent!
tr: Mesajınız gönderildi!

en: Your session timed out. Simply reload the page and try again
tr: Sezon zaman aşımına uğradı. Lütfen sayfayı tekrar yükleyip tekrar deneyin

en: YourLogo
tr: Logonuz

en: YourLogo link
tr: Logonuzun linki

en: YourLogo style
tr: Logo stiliniz

en: Youtube preview
tr: YouTube önizlemesi

en: Zero size file downloaded
tr: Sıfır boyutta dosya indirildi

en: Zoom Level:
tr: Yakınlaştırma Seviyesi:

en: as a new user:
tr: yeni kullanıcı olarak:

en: assign posts to an existing user:
tr: Varolan kullanıcaya gönderi ata:

en: by
tr: tarafından

en: couldn't be found by Google, please add them manually
tr: Google tarafından bulunamadı, lütfen manuel olarak ekleyiniz

en: for:
tr: İçin:

en: if
tr: eğer

en: is available!
tr: mevcut!

en: link Relationship (XFN)
tr: link ilişkisi (XFN)

en: link Target
tr: link Hedefi

en: no
tr: hayır

en: on Twitter
tr: Twitter'da

en: or
tr: veya

en: or assign posts to an existing user:
tr: Yada varolan kullanıcaya gönderi ata:

en: or create new user with login name:
tr: veya giriş ismiyle yeni kullanıcı oluştur:

[ctx: portfolio]
en: Add New
tr: Yeni Ekle

[ctx: post type general name]
en: Portfolio Items
tr: Portföy Ögeleri

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio Entry
tr: Portföy Girdisi

en: replies
tr: cevaplar

en: reply
tr: cevap

en: search result for:
tr: şunun için sonucu ara:

en: search results for:
tr: şunun için sonuçları ara:

en: sent by contact form at
tr: kontakt formundan gönderildiği zaman

[ctx: slug]
en: product-category
tr: ürün-kategorisi

[ctx: slug]
en: product-tag
tr: ürün-etiketi

en: this page
tr: bu sayfa

en: to RSS Feed
tr: RSS Beslemesine

en: was added to the cart
tr: sepete eklendi

en: yes
tr: evet
